USŁUGI

 

Działalność Kancelarii opiera się na świadczeniu kompleksowych usług prawnych zarówno na rzecz podmiotów gospodarczych, jak i osób fizycznych. Niezależnie od rodzaju powierzonego nam zadania do każdego problemu podchodzimy w sposób indywidualny i kompleksowy. Staramy się zawsze ustalić, jakie rozwiązania są dla naszych Klientów najbardziej korzystne oraz rzetelnie oceniamy szansę ich realizacji.

 

Analiza i Zaangażowanie

Każde zlecone przez Klienta zadanie jest dogłębnie analizowane przez dedykowany i mający największe doświadczenie w danej dziedzinie prawa zespół pracowników Kancelarii. Przyjęty przez nas model pracy pozwala zachować wysoki profesjonalizm świadczonych przez nas usług oraz gwarantuje indywidualne podejście do sprawy. Wszystkie sprawy, bez względu na ich przedmiot czy wartość, są dla nas równie ważne. Świadcząc usługi opieramy się na aktualnym dorobku orzeczniczym i poglądach doktryny prawa dotyczących danego zagadnienia. Mamy świadomość, że prawo nieustannie się zmienia, dlatego też sami ciągle poszerzamy naszą wiedzę. Staranność i odpowiedzialność w realizacji powierzonych zadań pozwala nam zdobywać zaufanie osób, które z nami współpracują. Nie ograniczamy się tylko do szablonów i wypracowanych metod, ale szukamy innowacyjnych rozwiązań dedykowanych konkretnym sprawom.

 

Dobro i Komfort Klienta

Dbając o komfort naszych Klientów staramy się zawsze być do ich dyspozycji. Dlatego też Klient jest na bieżąco i szczegółowo informowany o każdym zdarzeniu dotyczącym zleconego zadania. Na życzenie Klientów, wszystkie przygotowywane dokumenty są im przesyłane celem weryfikacji. Wypracowujemy indywidualne modele współpracy, wychodząc naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom naszych Klientów.

 

Przejrzyste zasady rozliczeń

Jednocześnie oferujemy jasne i przejrzyste zasady rozliczenia za świadczone przez nas usługi.
Klient ma do wyboru jedną z trzech opcji:

system indywidualny – jest to najczęstsza i najbardziej popularna zasada rozliczeń- wynagrodzenie obliczane w oparciu o stawkę godzinową stanowi iloczyn godzin poświęconych na zlecone zadanie
i uprzednio ustalonej stawki godzinowej;

system ryczałtowy – ryczałtowa forma rozliczeń obejmuje dostosowane do oczekiwań Klientów stałe wynagrodzenie za zlecone zadanie;

system success fee – proponowana w ramach tego systemu forma rozliczenia obejmuje ustaloną
z Klientem kwotę wynagrodzenia ryczałtowego oraz dodatkowe honorarium za pomyślny wynik sprawy.

 

Zakres usług i specjalizacje

Nasza Kancelaria w szczególności specjalizuje się w sprawach z zakresu szeroko rozumianego prawa cywilnego, handlowego, gospodarczego, pracy, a także prawa administracyjnego.

 

Kontakt:

Pn. - Pt.: 9-17

87-100 Toruń

Rynek Nowomiejski 4

formularz

kontaktowy

56 655 37 28