KANCELARIA

 

Kancelaria radcy prawnego Pawła Midury świadczy wysokiej jakości usługi prawne na rzecz przedsiębiorców i klientów indywidualnych od stycznia 2009 r.

W ramach świadczonej pomocy prawnej udzielamy porad i konsultacji prawnych. Sporządzamy opinie prawne i występujemy przed sądami, urzędami oraz organami egzekucyjnymi. Zapewniamy kompleksową
i profesjonalną obsługę prawną przedsiębiorców. Realizujemy zlecenia stałej obsługi prawnej, zapewniając Klientom wszechstronną pomoc prawną w ramach działalności gospodarczej.

Na rynku usług prawnych wyróżnia nas  indywidualne i kompleksowe podejście do Klienta, które realizujemy między innymi zapewniając dogodne terminy i miejsca spotkań, jak i przeprowadzając wszechstronną analizę potrzeb Klienta. Naszym priorytetem jest dbanie o interes Klienta w ramach obowiązującego porządku prawnego.

Nasza współpraca z Klientem opiera się na wzajemnym zaufaniu i dyskrecji. Drogowskazem w codziennej pracy są dla nas zasady spisane w Kodeksie Etyki Radcy Prawnego. Zaangażowanie i uczciwe podejście do każdej sprawy przynoszą wymierne sukcesy, z których jesteśmy dumni i  o których zaświadczają rekomendacje naszych Klientów.

Kontakt:

Pn. - Pt.: 9-17

87-100 Toruń

Rynek Nowomiejski 4

formularz

kontaktowy

56 655 37 28